Rudar je vodio u Radanovićima golom Miloša Zečevića u 25.minutu, ali je u drugom dijelu meča Grbalj stigao do pobjede 2:1. Izjednačio je Ilija Tučević u 57.minutu, a pogodak vrijedan tri boda za domaće dao je Kordić minut prije kraja.

Bokelj je na svom terenu poražen od Iskre 1:0.

Fudbaleri Mladosti pobijedili su Petrovac 1:0 na otvaranju drugog dijela prvenstva Crne Gore.

Gol odluke postigao je Boris Kopitović, koji je na centaršut Milana Đurišića presudio bivšim saigračima. Petrovac je bio bolji u drugom dijelu susreta, ali nije uspio da izbjegne poraz. Šansu je dobio i bivši reprezentativac Igor Burzanović, koji se pred početak drugog dijela sezone priključio timu iz Petrovca.

Sutjeska i Dečić podijelili su bodove 1:1. Vodila je ekipa iz Nikšića golom Kovačevića još od 15. minuta, ali i propustila nekoliko prilika da ovjeri pobjedu. Uslijedila je kazna u nastavku i pogodak Mihailovića za podjelu bodova.